Zasady korzystania z funkcji rezerwacji Pytasz gdzie wynająć autokar autobus bus - Tutaj

Informacje aktualne na dzień: 2024-05-19

Rezerwacje to funkcjonalność serwisu BUSOMAT.PL przeznaczona do składania zamówienia przewozu na określony termin wybranym środkiem transportu, jakim może być autokar, autobus lub bus na wybranej przez wynajmującego trasie.

Zaletą korzystania z tej funkcjonalności jest przeniesienie na serwis BUSOMAT.PL wszelkich czynności związanych z procesem wynajmu środka transportu, takich jak znalezienie przewoźnika oraz ustalenie warunków przewozu.

Rezerwacje można wykorzystać również w sytuacjach awaryjnych do szybkiego znalezienia przewoźnika dysponującego zastępczym środkiem transportu w wybranym rejonie kraju w przypadku awarii autokaru, autobusu lub busu będącego w trasie.

Przewoźnik zobowiązuje się do wykonania zarezerwowanej usługi, natomiast osoba zamawiająca do uiszczenia należnej opłaty.

Osoba dokonująca rezerwacji otrzymuje od serwisu BUSOMAT.PL punkty, za które może wybrać upominek. 1 punkt stanowi równowartość 120 zł wartości usługi przewozowej. Przykładowo dla usługi przewozowej o wartości 1200 zł jest to 10 punktów. Punkty, jeśli nie zostaną wykorzystane sumują się przy każdej następnej rezerwacji. Przykładowo dla trzech rezerwacji o wartości 1200 zł każda, na koncie osoby rezerwującej znajdzie się 30 punktów.

Upominki wysyłane są do osoby dokonującej rezerwacji po zrealizowaniu przewozu oraz poinformowaniu serwisu o chęci otrzymania wybranego upominku.

Lista upominków