Busomat.pl - Wynajem autokarów i nie tylko - Zasady ochrony danych osobowych

Ten tekst opisuje, w jaki sposób BUSOMAT.PL i firmy stowarzyszone korzystają z informacji zwanych dalej „informacjami o Tobie” zebranych w czasie dowolnej Twojej sesji na forum.

Informacje o Tobie są zbierane na dwa sposoby. Po pierwsze, przeglądanie forum BUSOMAT.PL powoduje, że aplikacja obsługująca forum tworzy kilka ciasteczek, które są małymi plikami tekstowymi pobranymi do katalogu plików tymczasowych Twojej przeglądarki. Pierwsze dwa ciasteczka zawierają identyfikator użytkownika zwany „user-id” i anonimowy identyfikator sesji zwany „session-id”, automatycznie przyznane Ci przez aplikację obsługi forum. Trzecie ciasteczko zostanie utworzone, gdy przejrzysz chociaż jeden temat na forum BUSOMAT.PL. Jest ono używane do zapisania informacji, które tematy zostały przez Ciebie przeczytane i służy do ułatwienia Ci nawigacji na forum.

Drugi sposób, w jaki zbieramy informacje o Tobie, to dane wysyłane przez Ciebie do nas. Mogą być to między innymi posty napisane przez Ciebie jako anonimowy użytkownik zwane dalej „anonimowe posty”, konta użytkownika założone na forum BUSOMAT.PL zwane dalej „Twoje konto” i posty napisane przez Ciebie po rejestracji i zalogowaniu zwane dalej „Twoje posty”.

Twoje konto będzie zawierać unikalną identyfikacyjną nazwę zwaną dalej „Twoja nazwa użytkownika”, hasło używane do logowania zwane dalej „Twoje hasło” i osobisty aktywny adres e-mail zwany dalej „Twój adres e-mail”. Informacje podane dla Twojego konta na forum BUSOMAT.PL są chronione przez prawa dotyczące ochrony danych osobowych w państwie, w którym stoi nasz serwer. Mamy prawo wymagać podania dodatkowych informacji przy rejestracji, i to my ustalamy czy podanie ich jest konieczne, czy nie. W każdym przypadku masz możliwość wybrania, które informacje o Twoim koncie są wyświetlane publicznie. Co więcej, w panelu zarządzania kontem masz możliwość włączenia lub wyłączenia wysyłania do Ciebie automatycznie generowanych przez oprogramowanie e-maili.

Twoje hasło jest zaszyfrowane, więc jest bezpieczne, niemniej nie należy używać tego samego hasła na różnych witrynach internetowych. Hasło to umożliwia dostęp do twojego konta na forum BUSOMAT.PL, więc chroń je i w żadnym wypadku nie podawaj nikomu. Jeśli je zapomnisz, użyj funkcji „Nie pamiętam hasła”. Witryna poprosi Cię o podanie nazwy użytkownika i adresu e-mail. Po podaniu tych danych zostanie wygenerowane nowe hasło dostępu do forum i przesłane na podany przez Ciebie adres e-mail. Pozwoli ono odzyskać dostęp do Twojego konta.


Wróć do strony logowania

cron