Ceny pakietów i usług

Informacje aktualne na dzień: 2024-05-19

Nazwa usługi
  Pakiet Bezpłatny  
          Pakiet              
(A)
          Pakiet          
(B)
          Pakiet          
(C)

 ZAPYTANIA NA EMAIL 


 SKŁADANIE OFERT 


 150 KM 


 FORUM 


 STATYSTYKA 


 POLECANIE 


 REZERWACJE 


 TELEFON DO KLIENTA 


 CAŁY KRAJ 


 WWW 


 BRAK PROWIZJI 

Cena pakietu
0
19 + (23% VAT)
45 + (23% VAT)
55 + (23% VAT)

Pakiet wyrównawczy
Uwagi
Przeznaczony wyłącznie dla firm z zaległościami w opłatach dla serwisu BUSOMAT.PL. Wykupienie pakietu anuluje nałożone ograniczenia na liczbę otrzymywanych zapytań przewozowych. Posiada pełne funkcjonalności Pakietu C.
Cena pakietu
94 + (23% VAT)

Podane ceny są cenami netto w PLN za jeden miesiąc korzystania z pakietu usług.

Płatności

Pakiet może być zakupiony na minimum pół roku lub rok poprzez wniesienie opłaty z góry. W przypadku zakupienia pakietu na okres półroczny należy cenę pakietu przemnożyć przez 6, a dla okresu rocznego przez 12, oraz doliczyć podatek VAT (23%).

Po zaksięgowaniu wpłaty wybrany pakiet usług zostanie aktywowany na wybrany okres czasu.

        

Opis oferowanych usług

Autokar

ZAPYTANIA NA EMAIL - Po zarejestrowaniu się w naszym serwisie będziesz otrzymywał emaile z zapytaniami od naszych klientów zainteresowanych usługą przewozą. Zapytania te będą pochodziły z obszaru, który wybrałeś podczas rejestracji.


Autokar

SKŁADANIE OFERT - Klienci składający zapytania dotyczące usługi przewozowej za pośrednictwem naszego serwisu są zainteresowani znalezieniem przewoźnika który najlepiej spełni ich oczekiwania. Na każde złożone zapytanie przewoźnik może przedstawić swoją ofertę, która zostanie przekazana klientowi po upłynięciu czasu oczekiwania na odpowiedź. Jest to świetna forma reklamy dla Twojej firmy oraz łatwy sposób na pozyskanie zlecenia.


Autokar

150 KM - Standardowo obszar z jakiego będziesz otrzymywał zapytania od klientów naszego serwisu, zainteresowanych usługą przewozową może rozciągać się do wielkości jednego województwa lub promienia 150 km wokół miejscowości w której działa Twoja firma.


Autokar

FORUM - Jeśli potrzebujesz wymienić informacje z innymi przewoźnikami lub osobami zainteresowanymi transportem osobowym, to Forum jest miejscem przeznaczonym dla Ciebie. Znaleźć tu można takie działy jak: kupię/sprzedam/zamienię, porady serwisowe, informacje o parkingach, informacje o kontrolach, informacje drogowe, problemy prawne, praca, opisy ciekawych wyjazdów.


Autokar

STATYSTYKA - Chcesz wiedzieć, czy twoja cena jest adekwatna do zmiennych warunków rynkowych? Nic prostszego. Każdy klient otrzymuje oferty cenowe przewoźników. Jeśli wykupisz tą usługę my podamy Ci liczbę ofert, jaką otrzymał klient oraz maksymalną i minimalna zaoferowaną cenę odnośnie zapytania, w którym złożyłeś swoja ofertę. W usłudze tej nie udostępniamy danych innych firm, ale dzięki uzyskanym informacjom można dopasować swoje oferty tak, aby wygrywać licytacje. Bądź świadomy a będziesz konkurencyjny.


Autokar

POLECANIE - Każdy klient składający przez nasz serwis zapytanie otrzymuje od nas email potwierdzający jego przyjęcie. Zanim klient otrzyma listę ofert od przewoźników, my możemy zarekomendować Państwa firmę poprzez dołączenie do emaila potwierdzającego przyjęcie zapytania krótkiej informacji reklamującej Państwa firmę. Dzięki temu Państwa firma będzie jedną z pierwszych, której dane otrzyma klient. To proste i wygodne rozwiązanie zwiększające skuteczność dotarcia do osoby lub instytucji poszukującej transportu.


Autokar

REZERWACJE - Poza przyjmowaniem zapytań drogą emailową umożliwiamy również klientom dokonywanie rezerwacji przewozu drogą telefonczną poprzez Call Center. W takim wypadku my negocjujemy z klientem cenę tak, aby zarówno klient jak i przewoźnik realizujący usługę byli zadowoleni. Przewoźnik, który wykupi usługę będzie znajdował się w specjalnej puli firm z wybranego obszaru, z którymi będziemy się kontaktowali telefonicznie w przypadku przyjęcia zamówienia. Zasada jest prosta BUSOMAT.PL przyjmuje zamówienie a Państwo jadą.


Autokar

TELEFON DO KLIENTA - Niektórzy z klientów składający zapytanie przez nasz serwis pozostawiają numer telefonu kontaktowego, aby przewoźnicy mogli się z nimi szybciej skontaktować. Dzięki tej usłudze po złożeniu swojej oferty przewozowej otrzymają Państwo numer telefonu kontaktowego do klienta. W ten sposób można skontaktować się z klientem zanim upłynie czas oczekiwania na odpowiedź na jego zapytanie. To usługa dla tych, którzy nie lubią czekać. Nie czekaj! Już dziś możesz przyjąć zamówienie.


Autokar

CAŁY KRAJ - BUSOMAT.PL jest serwisem ogólnokrajowym. Każdego dnia otrzymujemy zapytania z różnych rejonów Polski, jak również z zagranicy. Usługa ta skierowana jest do firm, które nie ograniczają swojej działaności wyłącznie do jednego wybranego rejonu. Jeśli zdecydują się Państwo na korzystanie z tej usługi będziecie otrzymywać zapytania z obszaru całego kraju. Zwiększy to Państwa szanse na zdobycie intratnego zamówienia.


Autokar

WWW - Usługa przeznaczona dla firm, które chcą zostać zauważone przez osoby poszukujące środków transportu w sieci Internet. Wykupując tą usługę, otrzymujesz własną stronę WWW w naszej domenie BUSOMAT.PL, na której możesz umieścić swoją ofertę. Usługa skierowana jest również do firm, które posiadają już własną stronę. Dzięki tej usłudze będziesz jeszcze lepiej widoczny w sieci. Przykładowa strona WWW


Autokar

BRAK PROWIZJI - Usługa przeznaczona dla firm dbających przede wszystkim o oszczędności. Mając wykupioną tą usługę jesteś zwolniony z opłat prowizyjnych. Wszystkie inne firmy zobowiązane są odprowadzać prowizję za wykonanie kursu z pozyskanym dzięki nam klientem. Postaw na oszczędności bo to się opłaca.